İngilizce Almanca Rusça Kampanyaları Haberler Duyurular

/İngilizce Almanca Rusça Kampanyaları Haberler Duyurular/

ODEABANK Çalışanlarına Kampanya

ODEABANK Çalışanlarına Özel İndirim ODEABANK çalışanlarına özel bir indirim anlaşması yapılmıştır. Kampanya detayları aşağıdaki gibidir; Kampanya Türkiye genelindeki tüm American LIFE Şubelerinde geçerlidir. Kampanya bitiş tarihi 31.12.2018’dir. Liste fiyatları üzerinden grup derslerinde %30 indirim, özel derslerde %15 indirim uygulanacaktır. Odeabank çalışanı olduğuna dair kurum kimlik kartı gösterilmesi gerekmektedir.

LC Waikiki Çalışanlarına Süper Kampanya

LC Waikiki Çalışanlarına Özel İndirim LC Waikiki çalışanlarına özel bir indirim anlaşması yapılmıştır. Satış detayları aşağıdaki gibidir; Kampanya tüm AmericanLIFE  şubelerinde geçerlidir. Tüm LC Waikiki çalışanları için , 1 kur ücreti 1700 TL üzerinden 750 TL 3 kur ve üzeri alımlar için 1 kur ücreti 700 TL  olarak geçerli olacaktır. Kampanya 9.05.2018 tarihine kadar geçerlidir.

Hazırlığı Atla , İndirimi Atlama :)

Hazırlık Atlama Sınavı Hazırlık atlama sınavı , yabancı dilde eğitim veren üniversitelerin bölüm eğitimine başlamadan önce , öğrencileri tabi tuttuğu sınavdır. Bu sınav her üniversitede farklı tarihlerde yapılır. Tarihler üniversite sınavı sonrasında kendi sitelerinde açıklanır. Sınav içerikleri de farklılık gösterse de sınavlar , dilbilgisi , okuma , yazma , konuşma ve dinleme becerilerini ölçecek şekilde

Eylül dönemi erken kayıt fırsatı

Kış dönemi eğitimlerimize katılın , Dil ihtiyacınıza en hızlı çözümü bulun...